SOODNE!

Imede hommik

12,99 

Hal Elrodi raamat „Imede hommik“ on neile, kes on otsinud reaalselt toimivat ja edutoovat praktikat, mille järgimine oleks samas lihtne ja vähe aeganõudev. Raamat sisaldab igal hommikul kasutatavaid rutiinseid toiminguid, mille järjepidev kasutamine on muutnud tuhandete inimeste elusid.

Kategooria:

Kirjeldus

Imede hommik 300x432„Imede hommik“ (The Miracle Morning) on üks Amazoni kõrgemini hinnatud raamatutest, mida on tänaseks tõlgitud juba pea 20 keelde. Autor Hal Elrod on oma raamatus kokku võtnud „parima praktika“, mis on läbi sajandite muutnud tuhandete edukate ja palju saavutanud inimeste elu ning pannud sellest kokku igahommikuse programmi. Nende lihtsate ja üllatavalt vähe aegavõtvate „imede hommiku“ rituaalide kasutamine võibki olla viis saavutamaks kõik, mida oled kunagi soovinud, ja kiiremini, kui oled kunagi mõelnud.

Sa võid olla palju lugenud ja tead mitmeid erinevaid edu lubavaid praktikaid, kuid Sa ei ole neid järjepidevalt praktiseerinud? Sest elu on kiire, aega vähe jne? Soovitud muutusi toob reeglina aga vaid õigete asjade järjepidev tegemine.

Tuginedes eeldusele, et päeva algus mängib väga olulist rolli Sinu terve päeva, töö ja lõpuks ka elu kvaliteedi kujunemisel, annab raamat „Imede hommik“ täiusliku ja vähe aega võtva hommikuse rituaali, mida on lihtne harjumuseks kujundada. See õpetab muuhulgas ka seda, kuidas saada üle äratuse pidevast edasilükkamisest, isegi kui Sa pole kunagi olnud hommikuinimene.

Raamatust ei saa Sa mitte ainult õpetusi ja soovitusi, vaid ka põhjalikke selgitusi, miks ja kuidas need tegevused Sulle edu tagavad. Näiteks peatutakse muuhulgas meditatsiooni, afirmatsioonide, visualiseerimise, hommikuvõimlemise, enesesisenduste jne vajalikkusel. Ka oma MIKS´i võid Sa raamatu abil üles leida.

Ära raiska enam oma hommikuid ja ole valmis vastu võtma muutusi, mida oled alati soovinud! Alustada võid kasvõi 6 minutist päevas!

Autor

Hal Elrod on kõrgete saavutustega ärimees, ultramaratoni jooksja, üks maailma parimatest coachidest, uhke isa, armastav abikaasa, nõutud esikõneleja ning mitmete teiste menukite autor.

15-aastasena oma esimese raadiosaate juhina tuntuks saanud, teatakse teda ka “Yo Pal Hal” nime all. 19-aastaselt sai ta kõigi aegade parimaks müügiesindajaks 200 miljonilise käibega turundusettevõttes.

Tema tõeline triumf saabus aga 20-aastaselt, kui ta purjus juhi tõttu autoavariisse sattus ning ta surnuna leiti. Vaatamata sellele, et ta oli kuus minutit surnud, sai jäädava ajukahjustuse ning talle öeldi, et ta enam kunagi ei kõnni, tõestas Hal, et me kõik oleme suutelised ületama igasugused takistused, et luua endale oma unistuste elu.

Hal on olnud tele- ja raadiosaadete külaline üle kogu Ameerika, olnud paljude raamatute kaasautor, sealhulgas “The Education of Millionaires ja Chicken Soup for the Soul”

Faktid raamatu kohta

 • Autor: Hal Elrod
 • ISBN: 9789949819782
 • Lehekülgi: 184
 • Ilmumisaasta: 2017

  Transport ja soodustus

  • Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.
  • NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

  Lisa raamat „Imede hommik“ ostukorvi