Riigihangete seaduse muudatused alates 01.06.2022

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE

Koolituse sihtrühm “Riigihangete seaduse muudatused alates 01.06.2022” on:

• kõik ettevõtted, kes osalevad pakkujana riigihangetel;
  • kõik avaliku sektori institutsioonid, kes osalevad riigihangetes hankijatena;
  • juristid, kes nõustavad ettevõtteid ja avalik-õiguslikke institutsioone riigihangete alastes küsimustes;
  • kõik inimesed, kelle tööülesanneteks on riigihangete korraldamine või nendel osalemine.

Riigihangete seadus (RHS) kehtib alates 01.09.2017 ja vahepealsetel aastatel ei ole hankereeglistiku põhjalikumalt reformitud.  Alates 01.06.2022 jõustus RHS-is 268 muudatust. Tegemist on laiaulatusliku RHS-i muudatuste ja täienduste paketiga. Koolituse eesmärk on selgitada olulisemaid muudatusi, mis mõjutavad igapäevast hankeelu, näiteks muutuvad mitmed olulised tähtajad. Koolituse eesmärgiks on  tähelepanu pöörata olulisematele muudatustele RHS-is ja tuua välja muudatused VAKO ja kohtupraktikast.

Koolitus annab praktilise ülevaate RHS kehtima hakanud muudatustest, mis mõjutavad hankijate osalemist riigihangetel ja kajastab muudatuste mõju VAKO-s ja kohtupraktikas.

Koolituse toimumise aeg

Koolitus “Riigihangete seaduse muudatused alates 01.06.2022” toimub 09/11/2022 kell 10.00-13.15.

Koolituse auditoorne maht on 4 akadeemilist tundi.

10.00-11.30
  • Lihthanked
  • Raamlepingud ja minikonkurss
  • Hankepass
  • Kvalifikatsiooni kontroll
  • Hankest kõrvaldamine

Marko MehilaneMarko Mehilane
Advokaadibüroo Entsik & Partnerid vandeadvokaat
11.30-11.45 Vaheaeg
11.45-13.15
  • Hankeotsused
  • Hankelepingu sõlmimine ja ooteaeg
  • Hangete vaidlustamine
  • Uuemad aktuaalsed lahendid VAKO ja kohtupraktikas
Marko MehilaneMarko Mehilane
Advokaadibüroo Entsik & Partnerid vandeadvokaat

• Koolitusel osalejal on ülevaade olulisematest uutest muudatustest RHS-s.
  • Koolitusel osaleja on kursis uute muutunud tähtaegadega.
  • Koolitusel osalejal on ülevaade värskemast VAKO ja kohtupraktikast riigihangetes.
  • Koolitusel osalejal on ülevaade riigihangete protsessist.

Koolitus toimub hübriidõppe vormis – osaleja saab valida, kas osaleb kontaktkoolitusel klassiruumis või veebi teel.

• Kontaktkoolitus toimub Kinnisvarakooli koolitusklassis Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel ruumis number 138 (sissepääs sisehoovist).
  • Flora Maja sisehoovis on tasuline parkla. Parkimine ümberkaudsetel tänavatel tasuta.
  • Online-koolitus toimub Zoom’i keskkonnas. Osalemise info saadetakse osalejatele eraldi registreerumise järel.

Koolituse maksumus on 124 €. Hind sisaldab käibemaksu.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 15 € (tavahind 17,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 12 € (tavahind 14,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 15 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 12 € (tavahind 14,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 12 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 15 € (tavahind 17,99 €)Nõuanded koduostjale 12 € (tavahind 14,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 12 € (tavahind 14,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 7 € (tavahind 9,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC