Kinnisvara tehnohoolduse korraldamine

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE / Osalejad arvavad

Tanel Tiits 600x600

• Kohalikes omavalitsustes ja riigiasutustes töötavad inimesed, kes tegelevad kinnisvara haldamise ja hooldamisega;
  • riigi osalusega ettevõtete haldusjuhid ja spetsialistid;
  • kõik kohalike omavalitsuste töötajad, kes puutuvad kokku kinnisvaraga ja kinnisvaratoimingutega;
  • ettevõtted, kelle põhitegevuseks on kinnisvaraarendus või kinnisvara haldus;
  • kõik ettevõtete haldus- ja hooldusjuhid, tehnikajuhid ja varadega (seadmed, masinad, inventar) tegelevad spetsialistid;
  • korteriühistute halduse ja hooldusega tegelevad juhatuse liikmed.

Koolituse „Kinnisvara tehnohoolduse korraldamine“ eesmärk on anda ülevaade kinnisvara olemusest ja selle tehnohooldusest. Koolitaja teeb ülevaate vajalikest andmekoosseisudest mida on vaja koguda selleks, et tagada ühe kinnisvaraobjekti tehniline hooldamine. Selgitatakse kinnisvaraobjekti tehnilist kaardistamist (EVS 807:2016 põhine objekti ülevaatus) ja andmekoosseisude erinevaid kasutusviise ja vormistamist. Koolitus annab ülevaate vajalikest hooldustegevustest  kinnisvaraobjekti puhul ja juhib erilist tähelepanu tegevustele mis on erinevates õigusaktides nõutud.

• Ülevaate kaasaegsest  kinnisvara käsitlusest kinnisvarakeskkonnast laiemalt;
  • teadmised tehnohooldusest ja selle vajalikkusest ootused haldajale ja hooldajale;
  • oskuse kinnisvaraobjekti tehniliselt kaardistada (EVS 807:2016 põhine objekti ülevaatus) ja kinnisvara andmekoosseise koondada;
  • teadmise tehnohooldustegevustest kinnisvaraobjekti puhul ja oskuse arvestada tehnohooldust läbiviies õigusaktidest tulenevaid nõudeid.

Koolituse toimumise aeg

Koolitus toimub 20/10/2022 kell 10.00-14.00.

Koolituse auditoorne maht on 5 akadeemilist tundi.

10.00-11.50
  • Mis asi on kaasaegne kinnisvara? Kaasaegne kinnisvara pole pelgalt neli seina, vaid seda võib võrrelda juba keeruka organismiga, mis vajab pidevat eriala spetsialistide hoolt.
  • Mis on tehnohooldus?
  • Ennetav- ja avariiline tehnohooldus. Kumba teed valida, kas lahendada juba juhtunut või ennetada neid juhtumisi ja viia juhtumiste arv miinimumi.
  • Kas hooldada või mitte? Mida peaksime hooldama ja mida mitte, mis on need vajalikud kohad, mis vajavad meie erilist tähelepanu.
Tanel TiitsTanel Tiits
Kinnisvara korrashoiu ekspert, TTS OÜ juhatuse liige
11.50-12.05 Vaheaeg
12.05-14.00
  • Objekti tehniline kaardistamine ja vajalike andmekoosseisude kogumine.
  • Hooldusplaani koostamine. Kuidas tekitada hooldustegevuste süsteem, et olla ise rahul.
  • Vajalikud hooldustegevused ja sagedused EVS 807:2016 koodide mahus.
Tanel TiitsTanel Tiits
Kinnisvara korrashoiu ekspert, TTS OÜ juhatuse liige

Kõik koolitusel osalejad saavad sellekohase Kinnisvarakooli tõendi.

• Koolitusel osaleja tunneb kaasaegse kinnisvara olemust ja hooldusvajadust.
  • Koolitusel osaleja saab aru kinnisvara haldaja ja hooldaja rolli ja vajadust.
  • Koolitusel osaleja oskab süsteemselt kaardistada kinnisvaraobjekti ja teab vajaliku andmekoosseisu olemusest.
  • Koolitusel osaleja teab kuidas planeerida vajalikke hooldustegevusi nö keskmisel kinnisvaraobjektil.
  • Koolitusel osaleja on saanud ülevaate õigusaktides nõutud hooldustegevuste kohta nö keskmisel kinnisvaraobjektil.

Koolitus toimub hübriidõppe vormis – osaleja saab valida, kas osaleb kontaktkoolitusel klassiruumis või veebi teel.

• Kontaktkoolitus toimub Kinnisvarakooli koolitusklassis Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel ruumis number 138 (sissepääs sisehoovist).
  • Flora Maja sisehoovis on tasuline parkla. Parkimine ümberkaudsetel tänavatel tasuta.
  • Online-koolitus toimub Zoom’i keskkonnas. Osalemise info saadetakse osalejatele eraldi registreerumise järel.

Koolituse maksumus on 199 €. Hind sisaldab käibemaksu.

• Kinnisvarakool OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 15 € (tavahind 17,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 12 € (tavahind 14,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 15 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 12 € (tavahind 14,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 12 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 15 € (tavahind 17,99 €)Nõuanded koduostjale 12 € (tavahind 14,99 €)Pärimine 15 € (tavahind 17,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 12 € (tavahind 14,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 7 € (tavahind 9,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

Ülle Valtna (Kinnisvara tehnohoolduse korraldamine 05-2022):
      “Koolitus oli väga hea.”

Anonüümne (Kinnisvara tehnohoolduse korraldamine 02-2022):
      “Kõik, millest räägiti oli kasulik.”

Vaata ka teisi meie koolitustel osalejate arvamusi…

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC