Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE / Osalejad arvavad

DiSC müügipsühholoogia 300x300Koolituse “DiSC müügipsühholoogia kinnisvaramaakleritele. Kinnisvaratehingute closing ja kliendi vastuväidete ületamine” sihtrühm on:

• kinnisvaramaaklerid, kes tegelevad kinnisvara müümisega igapäevaselt või soovivad alustada tööd kinnisvaramaaklerina;
  • kinnisvara spetsialistid, kes tegelevad kinnisvara müügiga;
  • müügijuhid, kes vastutavad kinnisvara objektide müügi eest;
  • eraisikud, kes soovivad müüa/üürile anda endale kuuluvat elamispinda ja saada eelnevalt infot, kuidas sellises olukorras käituda.

Koolituse eesmärk on mõista oma käitumise kohandamise vajadust müügiprotsessis ja õppida koostama suhtlemisstrateegiaid tööks erinevate klientidega ning õppida tundma erinevaid müügi lõpetamise tehnikaid müügitehingute kiiremaks saamiseks.

Koolitusel saad teada:

• kuidas planeerida efektiivselt müügiprotsessi vastavalt erinevatele klientidele;
  • kuidas lõpetada müüki ehk mida teha siis, kui klient ütleb “ei” – tegelikult alles siis müük algab.

Samuti käsitletakse hinda kui kõige haavatavamat konkurentsieelist ning saad teada, mida teha siis, kui klient ütleb „pakutav hind on liiga kallis“.

Koolituse toimumise aeg

Koolitus toimub 28/11/2019 kell 10.00-15.30 (6 akadeemilist tundi)

10.00-11.30
  • Kliendi tüübid ja nende äratundmine
  • Käitumuslik hinnang, käitumisstiilide tundma õppimine
  • Müüja/ostja suhe vastavalt käitumistüübile
  • Erinevate klientideni jõudmine müügiprotsessis
11.30-11.45 Vaheaeg
11.45-13.15
  • Müügistrateegiad erinevat käitumistüüpi klientidele
  • Müügiesitluse planeerimine ja müügisõnumi edastamine
  • Vastuväidete ületamine ja nende tüübid
13.15-14.00 Vaheaeg
14.00-15.30
  • Rasketele küsimustele vastamine, kuidas kaitsta toote/teenuse hinda
  • Müügi lõpetamise tehnikad
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

• Koolitusel osalenu ostab luua meeldivaid kliendisuhteid.
  • Koolitusel osalenu oskab arvestada erinevate käitumisstiilide tugevusi ja nõrkusi.
  • Koolitusel osalenu on saanud soovitused suhtlemiseks vastavalt klienditüübile.
  • Koolitusel osalenu oskab kasutada õiget müügistrateegiat.
  • Koolitusel osalenu oskab viia müügitehingu eduka lõpuni.

• Koolitus toimub Pärnu mnt 102, B-korpuse 3. korrusel Haja Autokooli ruumides.
  • Koolitusele saab tulla mugavalt ühistranspordiga (peatus Tallinn-Väike).
    Trammid 3 ja 4. Bussid 5, 36, 32, 20A, 20, 18, 14, 28.
  • Autoga tulijatele on Pärnu mnt 102 maja ees ja taga parkimine tasuta.
  • Rongiga tulijatele on peatus Kitseküla, sealt on jala koolituskohta 500 meetrit.

• Koolituse maksumus on 129 eurot, hinnale lisandub käibemaks. Koolituse hind sisaldab kohvipause.
  • Koolitus “DiSC müügipsühholoogia kinnisvaramaakleritele. Kinnisvaratehingute closing ja kliendi vastuväidete ületamine” + täiendavad lisaõppematerjalid Kuidas müüa kinnisvara?” – 135 €, hinnale lisandub käibemaks

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 17 € (tavahind 17,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 11,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 17 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 11,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 12 € (tavahind 12,99 €)Korter üürile... 13 € (tavahind 16,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 14 € (tavahind 16,99 €)Nõuanded koduostjale 13 € (tavahind 13,99 €)Pärimine 14 € (tavahind 16,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 13 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvara hindamine 74 € (tavahind 78,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 9 € (tavahind 9,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

Jüri Ummelas (DiSC müügipsühholoogia 04-2018):
“Väga huvitav ja interaktiivne koolitus. Kõik olid kaasahaaratud ja said võimalusel sõna võtta. Lektor oli sümpaatne.”

Vaata ka teisi meie koolitustel osalejate arvamusi…

Kasutusloa menetlus ja ehitamise dokumenteerimine