Praktiline töötuba – AirBnB.com ja Booking.com kasutamine

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE

Töötoa üldinfo

Töötoa sihtrühm

• Kinnisvara investorid, kes plaanivad osta või juba omavad kinnisvara ja annavad seda üürile;
  • kinnisvara omanikud, kes on huvitatud oma kinnisvarast saama maksimum tootlust;
  • inimesed, kes plaanivad soetada eluruumi selle üürile andmiseks;
  • inimesed, kellel pole piisavalt informatsiooni otsustamiseks, kas anda kinnisvara lühi- või pikaajaliselt üürile.

Töötoa eesmärk

Töötoa eesmärk on anda praktiline tegevusjuhis, kuidas alustada lühiajalise majutusteenuse pakkumisega – milliseid veebilehti kinnisvara lühiajaliseks rendiks kasutada ja mis aspektid tuleb enne pihta hakkamist läbi mõelda. Samuti saab soovitusi, millist informatsiooni veebilehtedel kasutada.

Töötuba annab

• Ülevaate tuntumatest veebilehtedest (Airbnb, Booking.com) kus reklaamida oma külaliskorterit;
  • praktilise õpetuse, kuidas kontosid veebilehtedele ülesse panna;
  • praktilised nõuanded, kuidas oma kontosid atraktiivsemaks muuta;
  • olulist teavet, mida külaliskorterite tuntumate veebilehtede juures silmas pidada.

Töötoa toimumise aeg

Praktiline töötuba – AirBnB.com ja Booking.com kasutamine” toimub 06/06/2022 kell 10.00-13.15.

Töötoa auditoorne maht on 4 akadeemilist tundi.

Töötoa programm

10.00-11.30
  • Tuntumate veebilehtede tutvustus
  • Booking.com kliendivaate tutvustus
  • Booking.com külaliskorteri pakkuja töölaud
  • Booking.com konto loomine – praktiline osa
Liis GuninLiis Gunin
11.30-11.45 Vaheaeg
 11.45-13.15

• Airbnb.com kliendivaate tutvustus
  • Airbnb.com külaliskorterite pakkuja töölaud
  • Airbnb.com konto loomine – praktiline osa
  • Mida silmas pidada mõlema konto loomise juures
  • Kontode sarnasus mõlemal veebilehel
Liis GuninLiis Gunin

Kõik töötoas osalejad saavad sellekohase Kinnisvarakooli tõendi.

Töötoas osaleja:

• teab, mis tegevusi peaks tegema, kui soovitakse edukalt tegeleda eluruumi lühiajalise üürimisega;
  • oskab avada kontot Airbnb.com-is ja Booking.com-is;
  • on teadlik võimalustest, mida pakuvad portaalid, et oma kuulutust atraktiivsemaks muuta;
  • saab hakkama oma külaliskorteri haldamisega portaalides.

Töötoa toimumise koht

Töötuba toimub hübriidõppe vormis – osaleja saab valida, kas osaleb kontaktkoolitusel klassiruumis või veebi teel.

• Kontaktkoolitus toimub Kinnisvarakooli koolitusklassis Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel ruumis number 138 (sissepääs sisehoovist).
  • Flora Maja sisehoovis on tasuline parkla. Parkimine ümberkaudsetel tänavatel tasuta.
  • Online-koolitus toimub Zoom’i keskkonnas. Osalemise info saadetakse osalejatele eraldi registreerumise järel.

Töötoa maksumus

• Töötoa maksumus on 99 €. Hind sisaldab käibemaksu.

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 15 € (tavahind 17,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 12 € (tavahind 14,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 15 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 12 € (tavahind 14,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 12 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 15 € (tavahind 17,99 €)Nõuanded koduostjale 12 € (tavahind 14,99 €)Pärimine 15 € (tavahind 17,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 12 € (tavahind 14,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 7 € (tavahind 9,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal