Viimane võimalus registreeruda seminarile “Kinnisvaraturu ülevaade 2017 aasta III kvartal”

30/10/2017 toimub Kinnisvarakoolis seminar “Kinnisvaraturu ülevaade 2017 III kvartal“. Lektor on kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Seminar “Kinnisvaraturu ülevaade” on suunatud:

• maakleritele, kes soovivad mõista turu olemust ja trende;
  • kinnisvaraanalüütikutele, kes soovivad spetsialisti nägemust turu prognoosimise valdkonnas;
  • kinnisvarainvestoritele, kes soovivad teha teadlikumaid investeerimisotsuseid;
  • kinnisvaraettevõtete juhtidele ja omanikele, et saada abi ettevõtte eesmärkide kujundamisel;
  • kinnisvaraarendajatele, et hinnata turutrende ja nende muutusi;
  • finantseerijatele, pankadele, et aidata aru saada elamispindade turu pikematest arengusuundadest;
  • eraisikutele, kes soovivad kinnisvaravaldkonda paremini mõista.

Seminaril saad teada järgmist.

• Ülevaate kinnisvaraturu hetkeseisust.
  • Millised on põhjuslikud tegurid ja millised võiksid olla turu arengud poole-pooleteistaastases perspektiivis.
  • Mis tegurid mõjutavad nõudlust ja pakkumist kinnisvaraturul.

Kinnisvaraturu ülevaade” toimub 30/10/2017 kell 13.00-16.15 Tallinna kesklinnas.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC