Veel viimased päevad on kinnisvara täiendkoolitus soodushinnaga

Kinnisvara täiendkoolitusele on kuni naistepäevani 08/03/2012 võimalik registreerida soodushinnaga 299 € (tavahind 329 €).

Kinnisvara täiendkoolitus on suunatud juba tegutsevatele kinnisvaraspetsialistidele ja maakleritelke, kes soovivad enda teadmisi ja oskusi edasiarendada. Koolitusel läbime kõik olulise, mis on vajalik aktiivse ja eduka kinnisvaraaalase karjääri aluseks.

Kursus võtab kokku kinnisvaravaldkonna majandusliku aspekti, kindlustuse, maakleritegevuse, ehituse ja planeeringud. Suur osa ehk 12 tundi koolitusest on pühendatud juriidilistele küsimustele.

See programm sobib muuhulgas ka ettevalmistamiseks maaklerite kutseeksamiks.

Lähem info ja registreerumine

• Koolitus toimub 4 päeval 22.-30.03.2011. a. Tallinnas.
  • Koolituse kogupikkus on 28 akadeemilist tundi.
  • Huvilistel on võimalik koolitusel osaleda ka üksikute päevade ja/või üksikute loengute haaval.
  • Kinnisvara täiendkoolitusele kohta leiab lähema info koolituse kodulehelt:
  • Koolitusele registreerumine toimub eelviidatud lehel ja/või alltoodud kontaktide kaudu.

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC