Veel saab liituda koolituse Kinnisvara ABC juriidikamooduliga

Veel on võimalus liituda koolituse Kinnisvara ABC juriidikamooduliga, mis toimub 13/02 ja 15/02/2012.

Juriidikamoodul käsitleb teemasid, millega iga kinnisvaraturul tegutseja peab hästi kursis olema. Läbi võetakse tsiviilseadustiku üldosa, perekonnaseaduse, pärimisseaduse, aga ka võlaõigusseaduse ja asjaõigusseaduse tähtsamad punktid.

Samuti tuleb juttu kinnisvaratehingute maksustamisest, ühistustest, vaidluste lahendamisest.

Koolituse Kinnisvara ABC juriidikamoodulit viib läbi pikaajalise kogemusega jurist ja koolitaja Evi Hindpere.

Juriidilisele osale lisandub ülevaade kinnisvara müügiprotsessist, mida käsitleb maakleribüroo juht Andree Raid.

2-päevase ja 8 akadeemilist tundi kestva koolituse maksumus on 110 eurot.

NB! Neil, kes jäid hiljaks koolituse Kinnisvara ABC esimestesse loengutesse! Teil on võimalus osaleda veebruarikuisel koolitusel juriidilise osa moodulis ja maikuisel koolitusel majanduse moodulis.

Täpsem info ja registreerumine

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine