Üürikoolitus toimub Tartus 21/09/2015

Tõnu Toompark, Evi HindpereÜürikoolitus toimub Tartus 21/09/2015 kell 11.00-17.45 (8 akadeemilist tundi), mis on suunatud kõigile üürnikele ja üürileandjatele. Oodatud on ka kõik asjahuvilised ning  kinnisvaramaaklerid. Koolitus toimub TÜ Raamatukogus, W.Struve 1  Tartu.

Pool Üürikoolitusest keskendub üüriäri majanduslikule poolele. Koolitusel jagatakse praktilisi nõuandeid, kuidas üüriärist maksimumi võtta. Üürikoolituse majanduslikku poolt käsitleb kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Kinnisvarakoolituse teine osa keskendub üürivaldkonna juriidilistele teemadele. Räägitakse sellest, kuidas üürilepingut sõlmida ja lõpetada. Samuti tuuakse välja olulised praktilised detailid, millele üürilepingu sõlmimisel sageli tähelepanu ei pöörata. Üürikoolituse juriidilise osa lektor on jurist ja koolitaja Evi Hindpere.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

Tõnu Toompark
tonu@adaur.ee