Uued regulatsioonid ja värsked kohtulahendid käsiraamatus “Kinnisvaraõiguse ABC”

Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest. Uus ja täiendatud väljaanneIlmunud on mitmete kinnisvaravaldkonna käsiraamatute autori Evi Hindpere koostatud käsiraamatu „Kinnisvaraõiguse ABC“ uus ja täiendatud väljaanne. Käsiraamat pakub kinnisvaratehingute tegemisega seonduva õigusliku tausta praktilist käsitlust. Käsiraamat on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele.

„Juba 2013. aastal ilmunud käsiraamat vajas hädasti uuendamist, sest kehtima on hakanud mitmed uued seadused – näiteks planeerimisseadus, ehitusseadustik, korteriomandi- ja korteriühistuseadus,“ tõi koostaja Evi Hindpere välja käsiraamatu uustrüki vajaduse.

Uuendatud-täiendatud käsiraamatus on toodud nii uued regulatsioonid kui värskemad kohtulahendid, millega turuosalised peavad igapäevaselt kursis olema. Omajagu tähelepanu on pööratud kuiva juriidilise teksti lugejasõbralikkusele.

„Käsiraamatu koostamisel oleme pööranud olulist tähelepanu teksti loetavusele ja arusaadavusele. Seaduse tuima teksti paremaks mõistmiseks oleme selle juurde toonud praktilised näited otse elust, samuti asjakohased kohtulahendid,“ kirjeldas Evi Hindpere.

Käsiraamatu koostaja Evi Hindpere on Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo jurist. Evi Hindpere on kuue käsiraamatute autor, mis kõik puudutavad kinnisvaravaldkonna erinevaid tahke alates maakleri igapäevatööst kuni varasuheteni. Lisaks on Evi Hindpere pikaajalise kogemusega kinnisvarakoolitaja.

Käsiraamatu kirjastaja on Kinnisvarakool OÜ. Kirjastamise kõrval korraldab Kinnisvarakool kinnisvaraalaseid ja juriidilisi koolitusi maakleritele, hindajatele, avaliku sektori töötajatele, kinnisvaraarendajatele ja eraisikutele.

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC“ on võimalik soetada Kinnisvarakooli e-raamatupoest www.kinnisvarakool.ee.

Käsiraamatu info

Kontakt ja lisainfo