Uued kinnisvarakoolitused mai kuus

Eile sai läbi selle hooaja viimane Kinnisvara ABC koolitus. Järgmisele koolitusele, mis toimub 09/2012 registreerimine on juba alanud.

Sel soojal kevadel toimuvad Kinnisvarakoolil veel kinnisvara müügikoolitus (21/05/2012) ja üürikoolitus (23/05/2012).

Müügikoolitus on suunatud kõikidele suuremate ja väiksemate kogemustega maakleritele ja kinnisvaraspetsialistidele või eraisikutele, kel on kinnisvara müügivaldkonnaga vähegi kokkupuudet.

Enesemüügile ja praktilistele maakleritegevuse näidetele lisaks sisaldab kinnisvara müügikoolitus lühikest turuülevaadet. Müügikoolituse viivad läbi Joonas Saks, Maria Kopso ja Tõnu Toompark.

Üürikoolitus on suunatud kõikidele üürileandjatele ja maakleritele, kes puutuvad kokku eluruumide üüritehingutega.

Üürikoolituse raames vaatleme põhjalikult juriidilisi teemasid, mis on eluruumi väljaüürimisega seotud. Peamised teemad don seotud üürilepingu sõlmimise, muutmise ja lõpetamisega ning sellega, kuidas vältida ses protsessis probleeme.

Täiendavalt vaatame lühidalt, milline on üüriäri majanduslik aspekt ehk millist tasuvust võiks eluruumi väljaüürimiselt loota. Äriplaani koostamiseks ja rahavoogude kalkuleerimiseks saavad kõik osalejad praktilise töövahendi koju kaasa.

Üürikoolitust viivad läbi jurist ja koolitaja Evi Hindpere ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Kinnisvarakoolitused

Lähem info ja registreerimine:

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine