Soodne pakkumine käsiraamatule “Kinnisvaraõiguse ABC”

Kinnisvaraõiguse ABCKinnisvarakool pakub soodustusega käsiraamatut “Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest“, mille autor on Evi Hindpere.

Käsiraamat on suunatud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele, kes teevad igapäevaselt kinnisvaratehinguid või puutuvad nende tehingute tegemisega kokku nt finantseerimise poole pealt.

Soodustuse saamiseks kasuta Kinnisvarakooli raamatupoe ostukorvis kupongi “JUURA10” (ilma jutumärkideta, kehtib kuni 20/11/2015).

NB! Paralleelselt kehtivad soodustused mitme raamatu ostmisel. Nt kahe Kinnisvarakooli raamatu ostmisel on soodustus 4 eurot.

NB! Kinnisvarakooli raamatupoest tellitud raamatud toimetame ostjateni Eesti piires TASUTA.

Lisateave

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine