Uudiste arhiiv

Ruumilist planeerimist tutvustab käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Alates 2015. aastast kehtib uus planeerimisseadus. Tegemist on mahuka ja kompleksse seadusega, mille rakendamine nõuab täiendavaid juhendeid ja abimaterjale. Sel eesmärgil on autor Martina Proosa koostanud käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited”. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Uut planeerimisseadust selgitab käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Nõuandeid uue planeerimisseaduse rakendamise kohta leiad käsiraamatust “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Äsjailmunud käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” seletab lahti uue seaduse regulatsiooni

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Uus käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited – KÕIGE UUEM!

Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku rakendamine

Martina Proosa

Siin lehel: Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE Koolituse üldinfo Koolituse sihtrühm Koolituse “Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku rakendamine” sihtrühm on: projekteerimis- ja ehitusettevõtetted; kinnisvaraarendajad; maakorraldajad, riigi- ja kohalike omavalitsuste ametnikud; arhitektid; kohtutäiturid ja pankrotihaldurid; maaklerid ja

Ehitisregistri elektrooniline menetlus