Uudiste arhiiv

Stardiprogramm alustavale kinnisvaramaaklerile

Kinnisvarakoolis saad hea ettevalmistuse tööks kinnisvaramaaklerina. Alustava kinnisvaramaakleri stardiprogramm koosneb 11. koolitusest, mis keskenduvad erinevatele kinnisvarasektori teemadele. Vastavalt kliendi vajadustele saab programmis olevaid koolitusi vahetada. 06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC 14.09.2022 Nõuete esitamine ehitise puuduste korral ja müügigarantii rakendamine 20.09.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Telli käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “7d22vn” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 16.05.2021. 01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Telli käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “8peq4b” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 07.03.2021. 01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Telli käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “ts6pgd” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 03.11.2021. 01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Telli käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “2hu4hs” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 25.10.2020. 01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” aitab mahukat ja kompleksset seadust lahti seletada

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Alates 2015. aastast kehtib uus planeerimisseadus. Tegemist on mahuka ja kompleksse seadusega, mille rakendamine nõuab täiendavaid juhendeid ja abimaterjale. Sel eesmärgil on autor Martina Proosa koostanud käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited”. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Telli käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “4imy93” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 09.08.2020. 01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” seletab lahti uue seaduse regulatsioonid

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Telli käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited” Kinnisvarakooli e-poest soodushinnaga! Kasuta Kinnisvarakooli e-poes raamatu tellimisel kupongi “25xnfy” ning saa käsiraamat 25% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 24.05.2020. 01.07.2015 hakkas Eestis kehtima uus planeerimisseadus. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” aitab praktiliste näidete abil seadust paremini mõista

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine