Uudiste arhiiv

Koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel” toimub 20/09/2017

Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel

20/09/2017 toimub Tallinnas koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel“. Koolituse eesmärk on osalejatele tutvustada haldusmenetluse seaduse rakendamist ja koosmõju teistele seadustele. Koolituse “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel” sihtrühm on: kohalikud omavalitsused ja teised riikliku järelevalve läbiviijad, kelle ülesandeks on ehitiste ja ehitamise

Ruumilist planeerimist tutvustab käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Alates 2015. aastast kehtib uus planeerimisseadus. Tegemist on mahuka ja kompleksse seadusega, mille rakendamine nõuab täiendavaid juhendeid ja abimaterjale. Sel eesmärgil on autor Martina Proosa koostanud käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited”. Käsiraamatu “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

30/05/2017 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel”

Riiklik järelevalve ehitise ja ehitamise üle

Koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel” toimub Tallinna kesklinnas 30/05/2017. Koolituse eesmärk on osalejatele tutvustada haldusmenetluse seaduse rakendamist ja koosmõju teistele seadustele. Koolituse “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel” sihtrühm on: kohalikud omavalitsused ja teised riikliku järelevalve läbiviijad, kelle ülesandeks on ehitiste ja

Uut planeerimisseadust selgitab käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Nõuandeid uue planeerimisseaduse rakendamise kohta leiad käsiraamatust “Planeerimisseadus ja selle rakendamine”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Äsjailmunud käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine” seletab lahti uue seaduse regulatsiooni

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

Uus käsiraamat “Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited”

Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited

11/05/2017 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Riiklik järelevalve ehitise ja ehitamise üle”

Riiklik järelevalve ehitise ja ehitamise üle

Koolitus “Riiklik järelevalve ehitise ja ehitamise üle” toimub 11/05/2017 Tallinnas. Koolitus annab riikliku järelevalve tegemiseks vajalikke teadmisi. Koolituse sihtrühm on: kohalikud omavalitsused ja teised riikliku järelevalve läbiviijad, kelle ülesandeks on ehitiste ja ehitamise ohutuse ja nõuetele vastavuse kontrollimine; kinnisvaraarendajad; kinnisasja omanikud

Veel on võimalus registreeruda koolitusele “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel”

Martina Proosa

25/04/2017 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel“. Koolituse eesmärk on osalejatele tutvustada haldusmenetluse seaduse rakendamist ja koosmõju teistele seadustele. Koolitusele on oodatud: kohalikud omavalitsused ja teised riikliku järelevalve läbiviijad, kelle ülesandeks on ehitiste ja ehitamise ohutuse ja nõuetele vastavuse

25/04/2017 toimub koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel”

Martina Proosa

Koolitus “Haldusmenetlus ehitamisel ja planeerimisel” toimub 25/04/2017. Koolituse eesmärk on osalejatele tutvustada haldusmenetluse seaduse rakendamist ja selle mõju teistele seadustele. Koolitusele on oodatud: kohalikud omavalitsused ja teised riikliku järelevalve läbiviijad, kelle ülesandeks on ehitiste ja ehitamise ohutuse ja nõuetele vastavuse kontrollimine;