Selle nädala kinnisvarakoolitus: üürikoolitus ja kinnisvaraturundus

Kinnisvarakool: selle nädala koolitused-seminaridSel nädalal Kinnisvarakoolis kaks head kinnisvarakoolitust!

• K 05/12 Üürikoolitus – eluruumide üürileandmisega seonduvad juriidilised ja majanduslikud teemad. Üürikoolituse lektorid on jurist Evi Hindpere ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • N 06/12 Kinnisvaraturundus – kinnisvaraturunduse kommunikatsioonikanalid. Käsitleme, millise kinnisvaraobjekti jaoks milliseid müügikanaleid eelistada. Kinnisvaraturunduse koolituse lektorid on kinnisvaramaakler Urmas Tehver ja kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Ka järgmine nädal ei tule igav.

• E 10/12 Kinnisvara fotokoolitus – kuidas teha pilt, mis müüb? Fotokoolituse lektor on fotograaf Hasso Hirvesoo.
  • N 13/12 Hindamise ABC – kuidas kinnisvara päriselt hinnatakse? Millised on metoodikad, millised on vahendid? Hindamise ABC koolituse lektorid on kutselised hindajad Kristjan Gross ja Martin Kõiv.

Info ja registreerimine

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC