8,99

Käsiraamat “Tööleping ja töölepingu seadus. Praktilised nõuanded töötajale ja tööandjale töölepingu sõlmimisest lõpetamiseni” annab ülevaate olulisematest töölepingut puudutavatest küsimustest.

Käsiraamat sisaldab praktilisi näiteid ja kohtulahendeid, raamatu lõppu on lisatud näited sagedamini praktikas koostatavatest dokumentidest.

Käsiraamatu autor on tööõiguse spetsialist Niina Siitam. Niina Siitam on osalenud mitmete tööõigusaktide väljatöötamisel, avaldanud tööõigusalaseid artikleid ja esinenud arvukate loengutega.

Kategooria:

Kirjeldus

Tööleping ja töölepingu seadus. Praktilised nõuanded töötajale ja tööandjale töölepingu sõlmimisest lõpetamiseniRaamatu tutvustus

Autor

Niina SiitamKäsiraamatu autor Niina Siitam on suure kogemusega tööõiguse asjatundja.

Ta on töötanud pikka aega Tööinspektsioonis ja omab tööseaduste rakendamises pikaajalist praktikat.

Sisukord ja sissejuhatus

Transport ja soodustus

• Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.

• NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

Lisa raamat “Tööleping ja töölepingu seadus” ostukorvi

Lugeja arvab

Ülle Mugu, Personaliekspert OÜ koolitaja:
    “Olen vaimustuses vormi ja sisu üle. Väga tore, et olete sellist suht juriidilist ja kuiva infot edastanud nii rõõmsalt ja teistmoodi. Väga hea liigendus, kujundus, illustratsioonid. Tore raamat!”

Lisa raamat “Tööleping ja töölepingu seadus” ostukorvi

You may also like…