SOODNE!
Perekonnaõigus ja varasuhted

21,99  16,99

Käsiraamat “Perekonnaõigus ja varasuhted. Vara omandamisest jagamiseni” annab anda lugejale tõsise ülevaate abikaasade varasuhetega seonduvatest õigussätetest.

Praktiline käsiraamat on abimeheks nii abiellu astujatele, andmaks ülevaate valikutest erinevate varasuhteliikide vahel, aga ka neile abikaasadele, kes ei ole rahul valitud varasuhtega ja soovivad seda muuta. Samuti saab näpunäiteid varaga seonduvates küsimustes pärast abielu lõppemist.

Eluliste näidetega illustreeritud käsiraamatust saavad soovitusi ka elukaaslased, kes ühel või teisel põhjusel ei pea vajalikuks abielu registreerida, kuid kes soovivad omavaheliste varasuhete – näiteks ostetud ühise kodu omandiõiguse asjus kokkuleppeid sõlmida.

Kategooria:

Toote kirjeldus

Perekonnaõigus ja varasuhtedRaamatu eessõna

Perekonnaseadus (PKS) kätkeb endas terviklikku perekonnaõiguse regulatsiooni, mis hõlmab õigussuhteid abikaasade vahel, vanemate ja laste vahelisi õigussuhteid ning alaealiste ja täisealiste eestkoste puhul tekkivaid õigussuhteid.

Selles käsiraamatus käsitleme eeskätt abikaasadevahelisi varasuhteid, aga ka piiratud teovõimega isikute vara käsutamise eripära.

Käsiraamatu “Perekonnaõigus ja varasuhted. Vara omandamisest jagamiseni” annab lugejale tõsise ülevaate abikaasade varasuhetega seonduvatest õigussätetest.

Käsiraamat on abimeheks nii abiellu astujatele, andmaks ülevaate valikutest erinevate varasuhteliikide vahel, aga ka neile abikaasadele, kes ei ole rahul valitud varasuhtega ja soovivad seda muuta. Samuti saab näpunäiteid varaga seonduvates küsimustes pärast abielu lõppemist.

Käsiraamatust saavad soovitusi ka elukaaslased, kes ühel või teisel põhjusel ei pea vajalikuks abielu registreerida, kuid kes soovivad omavaheliste varasuhete – näiteks ostetud ühise kodu omandiõiguse asjus kokkuleppeid sõlmida.

Samuti annab käsiraamat ülevaate alaealiste ja piiratud teovõimega isikute varaga tehingute tegemise eripärast.

Autor

• Evi HindpereKäsiraamatu koostaja on pikaajalise kogemusega jurist ja koolitaja Evi Hindpere.
  • Evi on Kinnisvarakooli juriidiliste loengute üks põhijõududest.
  • Evi Hindpere on järgmiste raamatute autor/kaasautor:
    • Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“;
    • Kinnisvaramaakleri ABC. Praktilised soovitused ja nõuanded kinnisvaramaaklerile”;
    • Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest”;
    • Pärimine. Pärandaja, testament ja pärijad ehk mis saab peale surma?”.
  • Kinnisvarakooli juriidiliste teemade põhilise lektorina tegutsev Evi Hindpere on läbi aegade saanud koolitusel osalenutelt kõige kõrgemaid hinded.

Sisukord ja sissejuhatus

Transport

• Käsiraamatu transport tellija postiaadressile või Omaniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.
  • NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

Lisa raamat “Perekonnaõigus ja varasuhted” ostukorvi

Ostukorv

Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?
Käsiraamat Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikas?

Käsiraamat Kinnisvaraõiguse ABC

Ühinenud Kinnisvarakonsultandid / UPC