Vaata ostukorvi “Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu” lisati sinu ostukorvi.
SOODNE!

Kinnisvara hindamine

89,99  74,99

“Kinnisvara hindamine” on kõige põhjalikum eestikeelne käsiraamat kinnisvarahindamise A-st O-ni.

Raamatus käsitletakse nii teoreetilisest kui rakenduslikust aspektist kogu kinnisvara hindamisega seotud teemaderingi ja omab seetõttu erilist väärtust eestikeelse terminoloogia ühtlustamisel.

Kirjeldus

Kinnisvara hindamine“Kinnisvara hindamine” on mahult kõige põhjalikum eestikeelne käsitlus, mis on seni varade hindamise teemal avaldatud.

See väljaanne on vajalik neile, kes õpivad ja töötavad kinnisvara valdkonnas või muudes majandusharudes. See sobib õppevahendiks, käsiraamatuks ja lugemiseks kõigile huvilistele..

Raamatut on toimetanud EKHÜ spetsialistid Ene Kolbre, Veronika Ilsjan, Aivar Tomson ja Tambet Tiits ning konsultant Andreas Kangur.

Täiendav info

Transport ja soodustus

• Käsiraamatu transport Omniva (Eesti Post) pakiautomaati Eesti piires TASUTA.
  • NB! Mitme Kinnisvarakooli raamatu ostmisel kehtib hinnasoodustus.

Lisa raamat “Kinnisvara hindamine” ostukorvi

Asjaosalised arvavad

Ene Kolbre, emeriitprofessor, Tallinna Tehnikaülikool, Majandusteaduskond

“Kinnisvarast ja kinnisvara väärtusest on huvitatud igaüks meist. Kõik ei ole, ega pea aga olema, spetsialistid kinnisvara hindamise valdkonnas. Spetsialistide koolitamine kinnisvara hindamise valdkonnas eeldab hea akadeemilise hariduse omandamise võimalust ülikoolis, mille üheks oluliseks komponendiks on kvaliteetse erialakirjanduse olemasolu.

Seni tundsid koolid puudust eestikeelsest laiapõhjalisest kinnisvara hindamist käsitlevast monograafiast. Ilmunud raamat „Kinnisvara hindamine“ täidab olulist lünka eestikeelse kirjanduse osas, mis on sobiv kasutamiseks nii akadeemilises õppe- kui ka uurimistöös.

Esile tuleb tõsta ka väga head ja loogilist teemade käsitlust, mistõttu sobib raamat suurepäraselt ka iseõppijatele. Arvestades raamatus käsitletud mitmekülgset kinnisvara ja kinnisvara hindamisega seotud temaatikat leiab raamat kindlasti üliõpilaste poolt aktiivset kasutust mitmetes kinnisvaraga seotud õppeainetes.”

Kaia Kask, rahanduse nooremteadur, Tartu Ülikool, Majandusteaduskond

“Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing on võtnud vaevaks ning eestindanud Ameerika Ühendriikides, nüüdseks juba üle 50 aasta, ilmunud oluliseima tähtteose kinnisvara hindamise valdkonnas.

Olles olnud ise Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas pea kakskümmend aastat kinnisvara rahanduse aine eestvedaja ning viisteist aastat kinnisvara hindajate kutseeksami komisjoni liige, võin öelda, et käesolev eestikeelse väljaandena ilmunud „Kinnisvara hindamine“ 13. trükk on raamat, mis on kasulik nii kutselistele kinnisvara hindajatele, kõrgkoolide õppureile kui ka kõikidele koduomanikele ning lihtsalt kinnisvarast huvitatud lugejale oma seniste teadmiste täiendamiseks.

Eriliseks teeb raamatu asjaolu, et esmakordselt on sellises mahus viidud läbi ameerikakeskse kinnisvaraalase terminoloogia eestindamine ning vastavusse viimine siinse juriidilise keskkonnaga.

Sestap võib öelda, et käesolev väljaanne sobib kindlasti ka kõikide õigusvaldkonna spetsialistide lugemisvarasse.”

Andres Juss, Kinnisvara hindamise osakonna juhataja, Maa-amet

“Käesoleva trükise näol on kindlasti tegemist kõige mahukama raamatuga kinnisvara hindamise teemal, mis on ilmunud eesti keeles. Raamatu esimene trükk ilmus Ameerika Ühendriikides enam kui 60 aastat tagasi 1951. aastal ja nüüd on ka eestlastel võimalus seda lugeda emakeeles.

Raamatus kirjeldatakse detailselt kõiki kinnisvara hindamise tahkusid alates andmete kogumisest ja erinevatest hindamise meetodite rakendamisest ning lõpetades hindamise aruande vormistamisega.

Raamat on mõeldud nii neile, kes alles õpivad kinnisvara hindamist, kui ka kutselistele hindajatele, kes leiavad raamatu näol endale väärt abimehe, mis võiks neid teenida pikki aastaid.

Minu raamaturiiulil on leidnud kindla koha selle raamatu 11. trükk aastast 1999.”

Lisa raamat “Kinnisvara hindamine” ostukorvi

Sulle võib meeldida ka…