Oluline: suur elamispindade turuülevaade

Elamispindade pakkumine kasvab päev-päevalt. Juurde tuleb uusi kortereid igasse Tallinna piirkonda, samuti Tallinna piiri taha. Lisandub nii kalleid kesklinna kortereid, kui äärelinna odavamaid elamispindasid. Meedia kõneleb buumist, kuid kas põhjendatult?

Korterite hinna don tõusnud enneolematult kõrgele, kuid kas see tähendab ohtu kinnisvaraturule? Kas tehinguid tehakse või on ostjad turult pagenud? Kas laenuturg toimib? Või on pankurid kartlikuks muutunud?

Hinnad on kasvanud, aga on neil veel tõusupotentsiaali? Või peaks ootama hinnamulli lõhkemist? Millised korterid müüvad kiiremini ja millised aeglasemalt?

Neile ja paljudele teistele põletatavatele küsimustele annab vastuse elamispindade suur ülevaade. Tänast päeva peegeldav turuanalüüs vaatab ka tulevikusuunas, prognoose teeme eelolevaks pooleks-pooleteiseks aastaks.

Turuülevaadet käin esitlemas ettevõtetes. Selleks kontakteeru: Tõnu Toompark, +372 525 9703, tonu@toompark.ee.

Alternatiivina personaalsele turuülevaate esitlusele on võimalik tulla samu teemasid kuulama Kinnisvarakooli seminarile “Kinnisvaraturu ülevaade“. Seminarile registreerumine Kinnisvarakooli kodulehel.

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine