Koolitusruumi rent

KINNISVARAKOOLI KOOLITUSKLASS OOTAB RENTNIKKE!

Koolitusklass pakub suurepärast võimalust erinevate seminaride, koolituste, koosolekute ja õpitubade läbiviimiseks. Võimalik on korraldada hübriidüritusi – osaleja ise valib, kas tuleb koolitusklassi või osaleb veebi teel.

Koolitusklassi tutvustus

• Koolitusklassi suurus on 51 ruutmeetrit.
  • Klassiruumi stiilis paigutusega mahub 24 inimest (12 lauda).
  • Teatristiilis mahub mõnusalt osalema 36 inimest.
  • Koolitusruumi põhivarustuses on konverentsiseade Konftel, ekraan 86″ UHD TV (projektoriga võrreldes teravam ja kontrastsem pilt).
  • Pabertahvel koos markeritega.
  • Veeautomaat topsidega (külma ja kuuma vee võimalus).
  • Koolitusruumi lauad on kokkuklapitavad ja toolid on pehmendusega.

Asukoht

• Kinnisvarakooli koolitusklass asub Tallinnas Kristiine linnaosas aadressil Tulika 19 (https://g.page/Kv-kool), Flora Maja B-korpuse 1. korrusel ruumis number 138 (sissepääs sisehoovist).
  • Flora Maja sisehoovis on tasuline parkla. Parkimine ümberkaudsetel tänavatel tasuta.
  • Juurdepääs erivajadustega inimestele.

Hinnakiri

• Minimaalne rentimise aeg on 3 tundi, maksumus 65 €, hinnale lisandub käibemaks.
  • Iga järgnev tund on 18 € + käibemaks.
  • Päeva rent (8 tundi) on 95 € + käibemaks.

Lisateave ja rentimine

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine