Kinnisvaratehingute maksustamine

Uus riigihangete seadus ja ehitustööde hanked

Üldinfo / Programm / Õpiväljund / Toimumine ja maksumus / REGISTREERUMINE

Marko Mehilane 300x300Koolituse üldinfo

Koolituse “Uus riigihangete seadus ja ehitustööde hanked” sihtrühm on:

• kõik ettevõtted, kes osalevad pakkujana ehitustööde riigihangetel;
  • kõik avaliku sektori institutsioonid, kes osalevad riigihangetes ehitustööde hankijatena;
  • juristid, kes nõustavad ettevõtteid ja avalik-õiguslike institutsioone ehitushangete alastes küsimustes;
  • kõik inimesed, kelle tööülesanneteks on riigihangete korraldamine või nendel osalemine.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade uuest riigihangete seadusest tulenevatest olulisematest muudatustest võrreldes kehtiva hankeregulatsiooniga (rõhuasetusega ehitushangetele).

Kehtiv riigihangete seadus pärineb aastast 2007. Kuigi riigihangete seadust on vahepeal siit-sealt kohendatud, ei ole hankereeglistiku vahepealsetel aastatel laiapõhjaliselt reformitud. 2017. aastal võetakse loodetavasti Riigikogus vastu täiesti uus riigihangete seadus, mis toob kaasa olulisi muudatusi aastaid kehtinud hankereeglites. Koolitusel tutvustamegi olulisemaid muudatusi igapäevases hankemenetluses, mis tulenevad uuest riigihangete seadusest.

09.00-10.30 Uue riigihangete seaduse olulisemad muudatused Marko MehilaneMarko Mehilane
10.30-10.45 Vaheaeg
10.45-12.15 Uue riigihangete seaduse olulisemad muudatused Marko MehilaneMarko Mehilane
12.15-12.30 Vaheaeg
12.30-14.00 Uue riigihangete seaduse olulisemad muudatused Marko MehilaneMarko Mehilane
Advokaadibüroo Entsik & Partnerid vandeadvokaat

• Koolitusel osaleja on informeeritud uue riigihangete seaduse peamistest erinevustest võrreldes praegu kehtiva riigihangete seadusega
  • Koolitusel osaleja saab aru uue riigihangete seadusega kaasnevatest peamistest muudatustest igapäevases ehitushangete hankemenetluses.

Koolituse toimumisajad ja maksumus

Koolitus “Uus riigihangete seadus ja ehitustööde hanked” toimub 31/10/2017 kell 09.00-14.00 (6 akadeemilist tundi). Koolitus toimub Tallinna kesklinnas, täpne toimumiskoht sõltub õpperühma suurusest.

Hind

Koolituse hind 129 eurot, hinnale lisandub käibemaks. Koolituse hind sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi.

• Kinnisvarakool OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tellin koos koolitusega soodushinnaga käsiraamatud:
Planeerimisseadus ja selle rakendamine 18 € (tavahind 19,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 17 € (tavahind 17,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 18 € (tavahind 18,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 13 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvaraõiguse ABC 15 € (tavahind 19,99 €)Korter üürile... 13 € (tavahind 16,99 €)Kinnisvaramaakleri ABC 14 € (tavahind 19,99 €)Nõuanded koduostjale 14 € (tavahind 16,99 €)Pärimine 14 € (tavahind 16,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 13 € (tavahind 14,99 €)Kinnisvara hindamine 72 € (tavahind 74,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 13 € (tavahind 14,99 €)

Palun sisesta CAPTCHA : captcha

Kinnisvarakooli koolitused