Koolitus “Kinnisvaraõiguse ABC” toimub 17-20/02/2014

Evi HindpereKolmel päeval 17-20/02/2014 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Kinnisvaraõiguse ABC“, mida viib läbi jurist ja koolitaja Evi Hindpere.

Koolitus annab tervikliku ülevaate kinnisvaravaldkonda reguleerivatest seadustest. See on hea ülevaade ja teadmistepagas kinnisvaratehingute tegemiseks.

Koolitusele on oodatud kõik suurema ja väiksema kogemusega kinnisvaramaaklerid. Samuti on koolitus heaks infoallikaks eraisikutele, kes soovivad kinnisvaraturul tehinguid teha.

Koolitust viib läbi väga pikaajalise kogemusega jurist ja koolitaja Evi Hindpere. Evi Hindpere on mh raamatu “Kinnisvaraõiguse ABC” koostaja ja käsiraamatu “Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?” kaasautor.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655 (Margot Toompark), kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

Tõnu Toompark
tonu@adaur.ee