Koolitus Kinnisvara ABC toimub 06/02/2012

Järgmine koolitus Kinnisvara ABC toimub juba 06/02/2012. Koolitus on suunatud maakleritele ja eraisikutele, kel on plaanis kinnisvaraturul suuri tegusid teha.

• Neljapäevane koolitus annab aimdust kinnisvaraturu toimimisest, kinnisvara hindamisest ja finantseerimisest. Neist teemadest räägib kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
  • Suur osa koolitusest on pühendatud kinnisvaravaldkonnas hädavajalikule juriidikale. Vaatame üle erinevad kinnisvaraäri puudutavad seadused ning anname käitumisjuhised erinevate olukordade jaoks. Juriidilise osa lektor on pikaajalise kogemusega jurist ja koolitaja Evi Hindpere.
  • Kolmas koolituse osa pühendub kinnisvara müügiprotsessile ja maakleri tegevusele. Selle teema käsitlemist juhib maakleribüroo juht Andree Raid.

Lähem info Kinnisvara ABC koolituse kohta ja registreerumine Kinnisvara ABC kodulehelt.

NB! Soovitame kõikidele Kinnisvara ABC koolituse läbijatel osaleda ka elamispindade üürivaldkonnale pühendatud üürikoolitusele. Samuti soovitame soojalt müügikoolitust.

Täpsem info ja registreerumine

23.04.2024 Korteriühistu põhikirja ja kodukorra koostamine