Kinnisvaraturunduse koolitus on kohutsuslik kõikidele maakleritele ja kinnisvaramüüjatele

01/10/2012 toimuv kinnisvaraturunduse koolitus on hädavajalik, et mitte öelda kohustuslik kõikidele kinnisvaramaakleritele ja -müüjatele. Õige kommunikatsioonikanalite valik võib säästa sadu ja tuhandeid eurosid.

Koolitus keskendub turunduskommunikatsioonile ja erinevatele turunduskommunikatsiooonikanalitele, mida kinnisvaramüügi käigus kasutatakse ja saab kasutada.

Kõikidele kinnisvara müüvatele või vahendavatele inimestele anname praktilistel näidetel põhinevad nõuanded, milliseid kommunikatsioonikanaleid millise vara puhul ja millises mahus kasutada.

Kinnisvaraturunduse koolitusele on kutsutud lisaks maakleritele, kinnisvaramüüjatele ja -spetsialistidele ka inimesed, kes soovivad iseseisvalt endalekuuluvat kinnisvara müüa. Kui saate koolituselt kas või ainult ühe hea nõuande, siis ületab sellest saadav tulu koolituse maksumuse tõenäoliselt mitmekordselt.

Info ja registreerimine

• Kinnisvaraturunduse koolituse koduleht