“Kinnisvaraturu ülevaade 2018 II kvartal” toimub 03/05/2018

Tõnu Toompark03/05/2018 toimub Kinnisvarakoolis seminar “Kinnisvaraturu ülevaade 2018 II kvartal“. Ülevaade vaatab lähemalt uute korterite sektorit, kus pakkumine kasvab lausa päevadega.

Kas uute korterite müüki lisandumine tekitab ülepakkumise? Kas korterid leiavad ostja? Millistel projektidel läheb müük libedamalt ja millistel võtab see kauem aega? Mis toimub hindadega?

Ülevaade proovib leida vastuse neile ja teistelegi küsimustele, mis puudutavad elamispindade turu arenguid praegu ning prognoosina lähema 4-6 kvartali jooksul.

Seminar “Kinnisvaraturu ülevaade” on suunatud:

• maakleritele, kes soovivad mõista turu olemust ja trende;
    • kinnisvaraanalüütikutele, kes soovivad spetsialisti nägemust turu prognoosimise valdkonnas;
    • kinnisvarainvestoritele, kes soovivad teha teadlikumaid investeerimisotsuseid;
    • kinnisvaraettevõtete juhtidele ja omanikele, et saada abi ettevõtte eesmärkide kujundamisel;
    • kinnisvaraarendajatele, et hinnata turutrende ja nende muutusi;
    • finantseerijatele, pankadele, et aidata aru saada elamispindade turu pikematest arengusuundadest;
    • eraisikutele, kes soovivad kinnisvaravaldkonda paremini mõista.

Kinnisvaraturu ülevaade” toimub 03/05/2018 kell 13.00-16.15 Tallinna kesklinnas. Lektor on kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

02.04.2024 Korteriühistu juhtimise ABC