Tulekul venekeelne koolitus

19/04/2010 alustab Kinnisvarakool.ee venekeelne koolitus “Kinnisvara ABC”.

„Senised edukalt toimunud eestikeelsed koolitused näitavad, et kinnisvaraalase koolituse järele on tugev nõudlus. Seda nii eesti, kui vene keeles,“ kommenteeris koolituse korraldaja Andree Raid.

Koolitus „Kinnisvara ABC“ on suunatud inimestele, kes töötavad kinnisvaravaldkonnas ja vajavad tuge “vundamendi kindlustamisel”.

Samuti on koolituse sihtrühmaks inimesed, kes soovivad lähitulevikus kinnisvaratehinguid teha.

Anname hea ülevaate tänasest turuolukorrast ja kõva juriidilise baasi. Kõik koolituse lektorid on üle 10-aastase kinnisvarakogemusega tugevad spetsialistid.

“Kinnisvara ABC” koolituse suunitlus on eeskätt praktiline – anname vastuse kõigile küsimustele.

Koolitusprogrammiga saab tutvuda ning koolitusele registreerida internetilehel https://www.kinnisvarakool.ee.

Kinnisvarakool.ee on Raid&Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mis on suunatud professionaalsuse tõstmiseks kinnisvaraturul. Kinnisvarakool.ee on keskendunud kinnisvaraalase baaskoolitusele maakleritele ja eraisikutele.

Täiendav info

Info ja korraldajad