Kinnisvara täiendkoolitus sai läbi

Eile lõppes Kinnisvarakool OÜ korraldatud esimene Kinnisvara täiendkoolitus. Loodame, et kõik koolitusel osalenud jäid kuuldu-nähtuga rahule.

Senine positiivne tagasiside ja fakt, et päris mitmetel inimestel jäi koolitusel osalemata seetõttu, et kuupäevad ei sobinud, sunnivad meid vägisi koolitust sügisel kordama.

Täpsema sügisese Kinnisvara täiendkoolituse toimumiskuupäevad paneme paika lähiajal. Hoidke silm peal.

Vahepeal aga on samaisi alguse saanud registreerumine maikuistele koolitustele Kinnisvara ABC, Kinnisvara müügikoolitus ja Üürikoolitus.

NB! Teeme tööd selle nimel, et ka mai kuus tuleks uue koolituse näol välja väikene üllatus neile, kel tõsisemat huvi kinnisvaravaldkonna vastu. Sellest aga täpsemalt siis, kui kõik plaanid 100% paigas on.

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine