Alar Tamming rahast, kriisist ja majandusest

31.05/2012 kell 10.00-16.00 toimub seminar, kus Alar Tamming räägib rahast, kriisist ja majandusest.

Kinnisvaramaakler puutub pea iga päev kokku inimestega, kes väljendavad oma soovi kinnisvara müüa, kuid tihitlugu järgneb sellele mõtteväljendus, et meil ei ole müügiga kiiret. Nad loodavad tulevikus suuremat tulu. Kuid kas see on alati võimalik?

Või käitume lihtsalt inimlikult – ootame tulevikust alati midagi paremat? Selleks, et neid ootusi “maa peale ” tagasi tuua, on vaja mõista ise laiemat pilti, et osata seda ka klientidele edasi anda.

Alar räägib:

• raha ning kriisid minevikus olevikus ja tulevikus;
  • majandustsüklitest, kuidas majandus ei püsi paigal, vaid on pidevas üles-alla liikumises;
  • kaose teooriast ehk sellest, miks kriis on hea;
  • kriisi etappidest;
  • raha olemusest;
  • mineviku kriisidest alates Rooma riigi kokkukukkumisest ja lõpetades praeguse olukorraga;
  • psühholoogilistest kaitsemehhanismidest, mis ei lase olukorda objektiivselt tunnetada ja paljust muust.

Info ja registreerumine

• Alar Tamming rahast, kriisist ja majandusest