Alanud on registreerimine talvistele kinnisvarakoolitustele

Uue aasta hakul on alanud registreerumine talvistele kinnisvarakoolitustele. Külmal veebruarikuul pakume koolitust Kinnisvara ABC, Kinnisvara ABC üürikoolitus ja kinnisvara müügikoolitus.

Praktilistele kinnisvarakoolitused on suunatud kinnisvaramaakleritele, kes soovivad kinnistada enda teadmiste vundamenti. Samuti on koolitusele oodatud kõik eraisikud, kel on soov kinnisvaraturul samme astuda.

06.02.-15.02.2012 Kinnisvara ABC

• Kinnisvara ABC juhatab sisse sammud kinnisvaramaailma.
  • Vaatame üle kinnisvaraturu toimimise, kinnisvara finantseerimise ja hindamise põhimõtted.
  • Suur osa koolitusest on pühendatud juriidikale.
  • Mööda ei vaaata maakleri ametist ja kinnisvaravahenduse nüanssidest.

22.02.2012 Kinnisvara ABC üürikoolitus

• Kinnisvara üürikoolitus lahkab sügavamalt elamispindade üürilepingutega seonduvat – kuidas lepingut sõlmida, millise protseduuri alusel seda muuta, mida teha probleemide puhul.
  • Täiendavalt heidame pilgu üüriäri majanduslikule aspektile.

29.02.2012 Kinnisvara müügikoolitus – UUS!

• Kinnisvara müügikoolitus annab praktilised nõuanded, kuidas suhelda klientidega, kuidas end kehtestada, kuidas juhtida müügiprotsessi.
  • Eraldi vaatame, millistest konkreetsetest sammudest kinnisvaravahenduse protsess koosneb.

Täpsem info ja registreerumine

Kõik Kinnisvarakooli lektorid on pikaajalise kogemusega praktikud. Vastuse saavad kõik küsimused.

23.04.2024 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine