21/02/2018 toimub koolitus “Muudatused kinnisvaratehingutes uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse valguses”

21/02/2018 toimub Kinnisvarakoolis koolitus “Muudatused kinnisvaratehingutes uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse valguses”, mille eesmärk on anda osalejatele ülevaade kõigist olulistest muudatustest, mis leiavad aset korterelamutes peale 2018. aastal kehtima hakkavat uut korteriomandi- ja korteriühistuseadust.

Koolitus on suunatud eelkõige:

• kinnisvaramaakleritele ja kinnisvaraspetsialistidele, kes tegelevad igapäevaselt korteriomandite müügi vahendamisega;
  • kõigile eraisikutele, kes soovivad müüa või osta korteriomandit;
  • kõigile, kes tunnevad huvi uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse vastu.

Koolitus “Muudatused kinnisvaratehingutes uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse valguses” annab Sulle:

• hea ülevaate muudatustest, mis kaasnevad uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse kehtima hakkamisega;
  • teadmised, mida tuleb tähele panna korteriomandi müügi/ostu/vahendamise juures alates 2018. aastast.

Koolitus “Muudatused kinnisvaratehingutes uue korteriomandi- ja korteriühistuseaduse valguses” toimub 21/02/2018 kell 15.00-16.30. Lektor on Raid & Ko OÜ jurist Evi Hindpere.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.03-01.04.2024 Kinnisvara ABC